Call 09357772233 - 09357773322
منو

تبلیغات گوگل

با تبلیغات گوگل هدفمند تبلیغات کنید

تبلیغات گوگل

 

تبلیغات گوگل یا گوگل ادورز چیست؟؟؟

گوگل ادورز یکی از خدمات جدید تبلیغاتی گوگل است که وب سایت ها این امکان را می دهد تا با کلمات کلیدی مهم و متربط با کسب و کارشان هنگام جستجوی کاربر در صفحه اول نمایش داده شوند. در این حالت لینک وب سایت شما همراه با یک آیکون سبز رنگ که داخل آن نوشته شده Ad نمایش داده میشود.

 

مزایای تبلیغات گوگل

1. نمایش سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بدون نیاز به سئو و بهینه سازی وب سایت

2. امکان دریافت آمار و آنالیز کلمات کلیدی برای تصمیم گیری بهتر در انتخاب بازار هدف

3. در این نوع تبلیغ صرفا کسانی که به دنبال شما باشند تبلیغ شمارا خواهند دید یعنی شما دقیقا برای بازار هدف خود تبلیغات میکنید.

4. افزایش رنک و بازدید وب سایت شما

5. ایجاد بهترین فضا برای دیده شدن در بین رقبا

6. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در کم تر از 15 دقیقه

 

گروه ما چگونه تبلیغات در گوگل را برای شما آسان نموده است؟؟؟

در حالت عادی برای انجام تبلیغات گوگل نیاز است که شما ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید و با پراخت ارزی و گذراندن مراحلی که تماما انگلیسی بوده، تبلیغ خود را سفارش دهید. بعد از پایان سفارش شما برای آنالیز و بررسی میزان کلیک ها و کلیه اطلاعات آماری با پنلی تماما انگلیسی و شلوغ رو به رو هستید که کار را برای شما سخت میکند. گروه ما با کنار گذاشتن این مراحل، پنلی تماما فارسی را برای شما آماده سازی کرده است که با پشت سر گذاشتن مراحل سفارش و اتصال به درگاه بانک های داخلی کشور سفارش خود را با پرداخت ریالی ثبت کنید. همچنین بعد از سفارش شما میتواند اطلاعات آماری گزارش شده از سوی گوگل را بررسی و به سادگی برای تبلیغ های بعدی خود تصمیم گیری کنید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کلیک کنید

ارتباط با ما

برای مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید

Google+
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیلان هاستینگ براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید