Call 09357772233 - 09357773322
منو

ساخت کلیپ موشن گرافیک

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک،به عنوان یک رسانه تصویری متحرک مدرن، ترکیبی از گرافیک، انیمیشن، متن، به همراه صدا و موسیقی است که کمک شایانی به انتقال پیام و محتوا به مخاطب می نماید.

چرا ساخت یک موشن گرافیک در رشد یک کسب و کار موثر است؟

موشن گرافیک به دلیل سادگی، استفاده از رنگ بندی و کاراکترهای متنوع، عدم نیاز به نورپردازی و تجهیزات فیلم برداری ، حجم پایین و جذابیت بصری بالا، این پتانسیل را دارد تا با انعطاف پذیری مطلوب خود به سرعت در رسانه های مختلف به اشتراک گذاشته شود. سرعت تولید موشن گرافیک نسبت به دیگر سبک های ساخت ویدیو بالاتر و هزینه تولید آن نیز پایین تر است.

 

نگاه کلی به انواع کاربرد کلیپ های موشن گرافیک

هدف کلیپ موشن گرافیک می‌تواند معرفی وب سایت، اپلیکیشن، شرکت و ... باشد.

با ساخت یک کلیپ موشن گرافیک می‌توانید مخاطب را قانع کنید که هدف تبلیغاتی شما بهترین گزینه برای رفع نیازهای او می‌باشد، در این کلیپ با ایجاد چالش های مختلف، امکانات و مزایای خود را با طرح های گرافیکی جذاب شرح دهید و در عین سادگی مخاطب را با خود آشنا سازید.

 

کلیپ موشن گرافیک می‌تواند یک تیزر تبلیغاتی باشد.

می‌توانید از موشن گرافیک برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی استفاده کنید، این کلیپ ها با قدرت جذب بالای خود که از طریق گرافیک ساده و رنگ بندی متنوع به دست می‌آید، در کم ترین زمان ممکن آماده شده و این امکان را دارد تا مفهوم تبلیغاتی را با زبانی ساده به کاربر منتقل کند.

 

هدف ساخت کلیپ موشن گرافیک می‌تواند هویت سازی یک شخص یا برند باشد.

با استفاده از کلیپ های موشن گرافیک می‌توانید برندسازی شخصیتی و یا برندسازی شرکت خود را انجام دهید، در این روش رزومه، مزایای رقابتی، نمونه کارها، گالری عکس یا ویدیو، نمونه محصولات و... را مورد نمایش قرار داده و مخاطب را با خود بیشتر آشنا نمایید.

 

ارتباط با ما

برای مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید

Google+
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیلان هاستینگ براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید